Specjalista ds. Sprzedaży

Benett People Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Dla naszego klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży elektrotechnicznej związanej z najnowocześniejszymi rozwiązaniami w oświetleniu w związku z powiększeniem zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
DH/WAW/0518

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie nowych klientów i obsługa stałych.
  • Sprzedaż komponentów oświetleniowych.
  • Samodzielne szkolenia produktowe dla firm.
  • Pomoc techniczna, dobór komponentów, szukanie zamienników, wsparcie logistyki, ofertowanie i obsługa Klientów.
  • Prowadzenie bazy danych potencjalnych klientów.
  • Monitorowanie rynku.
  • Raportowanie z przebiegu spotkań.
  • Kontakt z klientami i dostawcami.

Wymagania:

  • Co najmniej podstawowa wiedza na temat elektrotechniki i techniki świetlnej.
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym.
  • Język niemiecki - mile widziany.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • Pracę w młodym, ambitnym zespole.
  • Pracę stacjonarną (przez początkowy okres zatrudnienia) polegającą na poznaniu produktów oraz funkcjonowania firmy.
  • Pracę w środowisku międzynarodowym.
  • Umowę o pracę.
  • Szkolenia produktowe i sprzedażowe.
  • Narzędzia do pracy ( telefon, komputer, docelowo samochód służbowy).
  • Stałe wynagrodzenie + atrakcyjny system premiowy.
  • Możliwość awansu na stanowisko Koordynatora.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.