Specjalista ds. Sprzedaży

Dilectro Sp. z o.o. Sp. k.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Grupa Dilectro jest dystrybutorem elektroniki użytkowej a także dostawcą usług szkoleniowych i wspierających - szczególnie w obszarze b2b oraz instytucjonalnym. Dilectro specjalizuje się w sprzedaży bezzałogowych statków powietrznych (tzw. dronów) oraz produktów i akcesoriów foto/video. Podstawą szybkiego rozwoju marki jest silny i doświadczony zespół, który chcemy powiększyć o kolejną osobę.

Stanowisko pracy, którego utworzenie związane jest z dynamicznym rozwojem firmy i potrzebą najwyższych standardów działania.

Stanowisko : Specjalista ds. Sprzedaży

- współpraca i kontakt z obecnymi klientami biznesowymi

- pozyskiwanie nowych klientów biznesowych

- budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami

- sprzedaż produktów firmy

- realizacja planów sprzedażowych

- badanie rynku oraz analiza działań konkurencji

Oczekujemy:

- doświadczenie w pracy w dziale handlowym lub w zarządzaniu paletą produktów (min.2 lata)

- umiejętności sprzedażowe

- wysoko rozwinięte kompetencje organizacyjne

- samodzielność, sumienność, chęć poszerzania wiedzy

- język angielski umożliwiającym swobodna komunikację

- biegłej znajomości pakietu biurowego MS Office

- prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

- atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie

- kontakt z najnowszymi technologiami

- praca z jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży

- możliwość rozwoju i podnoszenie kwalifikacji

- pracę w prężnie rozwijającej się firmie

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Prezentacja firmy

Współpracujemy z największymi firmami produkcyjnymi oraz jesteśmy oficj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Doradztwo / Konsulting