Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/07/2018.

Specjalista ds. Sprzedaży

Warszawa, mazowieckie

Dreamtex

Opis stanowiska pracy

Dreamtex Sp. z o.o.

Działamy od ponad 20 lat w branży reklamowej, w segmencie B2B.

Jesteśmy uznanym dystrybutorem odzieży firmowej oraz gadżetów reklamowych. Świadczymy także usługi znakowania oferowanych produktów.

Nieustannie rozwijamy nasz biznes oferując nowe usługi w oparciu o nowoczesne technologie VR (eventy w Wirtualnej Rzeczywistości).

Jesteśmy kojarzeni ze świetnymi produktami i najlepszą obsługą Klienta, ale my stawiamy sobie poprzeczkę jeszcze wyżej, dlatego poszukujemy entuzjastycznych i zmotywowanych kandydatów/-ek na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Opis stanowiska / podstawowe obowiązki

  • reprezentowanie firmy w codziennych kontaktach z kontrahentami oraz podczas targów i konferencji
  • praca w zespole handlowców
  • profesjonalna obsługa dotychczasowych klientów i aktywne pozyskiwanie nowych
  • przygotowywanie wycen i ofert handlowych oraz zawieranie umów sprzedaży
  • współpraca z podwykonawcami
  • nadzór nad właściwym przebiegiem realizacji zamówień

Wymagamy

  • udokumentowanego doświadczenia w sprzedaży popartego sukcesami
  • (doświadczenie w branży reklamowej lub pokrewnej będzie dodatkowym atutem)
  • praktycznej znajomości technik sprzedaży i negocjacji
  • umiejętności dotarcia do klienta i budowania długotrwałych relacji
  • nienagannej prezencji oraz wysokich standardów biznesowych
  • biegłej obsługi MS Office (Excel, Word, Outlook)
  • posiadania prawa jazdy kat.B i umiejętności kierowania pojazdem
  • pożądane cechy: komunikatywność, samodzielność, dobra organizacja, kreatywność, wytrwałość

Oferujemy

  • umowa o pracę na pełny etat
  • motywacyjny system wynagrodzenia (podstawa + bonusy za wyniki)
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • zaplanowaną ścieżkę rozwoju
  • możliwość realizacji własnych pomysłów

Prezentacja firmy

Firma Dreamtex jest na rynku od 1993r.
Specjalizujemy się w produkcji odzieży... firmowej.
Od 20 lat jesteśmy dystrybutorem odzieży marki Promostars.
Zajmujemy się znakowaniem odzieży reklamowej, korporacyjnej oraz sportowej. Importujemy wysokiej klasy surowce do nadruków marki Siser, bedąc jednocześnie największym dystrybutorem tej marki w Polsce.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Przedział wynagrodzenia:
4.000,00 zł - 5.500,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Obsługa klienta