Specjalista ds. Sprzedaży

R2G Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Apaczka - operator logistyczny z ponad 8-letnim doświadczeniem na rynku kurierskim i e-commerce, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Czym będziesz się zajmować?

  • aktywna sprzedaż usług kurierskich przez telefon,
  • obsługa klientów i negocjacje warunków współpracy,
  • samodzielna, skuteczna realizacja założonych celów.

Jesteś idealnym kandydatem, jeśli:

  • jesteś gotowy do przyswojenia dużej wiedzy o usługach kurierskich na rynku (mile widziane doświadczenie),
  • jesteś zaangażowany, dokładny, sumienny,
  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży,
  • masz minimum średnie wykształcenie.

W zamian oferujemy Ci:

  1. Zatrudnienie (pełen etat) w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę (również własna działalność).
  2. Motywujący i bardzo atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + prowizja) dodatkowe premie za osiągane wyniki.
  3. Pracę w młodym, dynamicznym zespole.

Jeżeli jesteś osobą energiczną, pewną siebie i swoich umiejętności, lubisz osiągać sukcesy - Wyślij do nas swoje CV.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922"

Prezentacja firmy

R2G Polska Sp. z o.o. <br/> <br/>Od 2009 roku pomagamy firmom oraz Klien... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta