SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

TR. E DI Sp. Z O. O.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

"TR. E DI" Sp z o.o. jest firmą specjalizującą się w sprzedaży świeżych warzyw i owoców, działającą na polskim rynku od ponad 20 lat. Obecnie firma zakłada stoisko, że świeżymi warzywami i owocami w jednym z warszawskich hipermarketów, gdzie będzie oferować szeroki asortyment swoich towarów.

Do pracy na powyższym stoisku firma "TR. E DI" Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za prezentację towarów, doradztwo i zachęcanie klientów do zakupu naszych produktów, miłą obsługę klienta. Ponadto będzie dbać o estetyczny wygląd i ekspozycję towarów, a także planować zapasy świeżych warzyw i owoców.

Poszukujemy osoby z dużą kulturą osobistą i nastawieniem na pomoc innym, która zajmie się obsługą klienta, mając na celu jego satysfakcję. Wysoko cenimy zaangażowanie i pracowitość, a także odpowiedzialność i uczciwość. Mile widziana znajomość j. angielskiego.

Oferujemy dynamiczną pracę w miłej, koleżeńskiej atmosferze, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjną stałą pensję (2500zł - 3000zł netto), premię miesięczną uzależnioną od sprzedaży oraz możliwość rozwoju.

Prezentacja firmy

"TR. E DI" Sp z o.o. jest firmą specjalizującą się w sprzedaży świeżych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Inne