Specjalista ds. sprzedaży

GSmok

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

- sprzedaż i aktywne pozyskiwanie nowych klientów hurtowych oraz budowanie z nimi trwałych relacji
- obsługa i sprzedaż do obecnych klientów

Wymagania

Oferujemy

 - bardzo atrakcyjne wynagrodzenie proporcjonalne do osiąganych rezultatów bez górnej granicy

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w miłej atmosferze wśród młodych, ambitnych ludzi, którzy przychodzą tutaj z uśmiechem na twarzy

- unormowany czas pracy,

- szkolenia sprzedażowe i produktowe

- możliwość doskonalenia kwalifikacji i awansu zawodowego

- dofinansowanie karty sportowej

- niezapomniane imprezy firmowe

- wsparcie merytoryczne w codziennych obowiązkach

- premie motywacyjne uzależnione od efektów pracy

- pracę stacjonarną Warszawa - Bielany - Smoleńskiego 3 niedaleko metra Słodowiec

Preferowane osoby nie palące

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv i umieszczenie w nich adnotacji:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."

Prezentacja firmy

GSMOK.PL<br/><br/><br/>Firma GSMOK istnieje na rynku od 2003 roku... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management