Opis stanowiska pracy

Jesteś osobą pełną energii? Zarażasz ludzi swoim pozytywnym nastawieniem? Masz fajną osobowość i myślisz, że pasujesz do mega zgranej ekipy? Chcesz spędzać czas w miejscu, gdzie ludzie naprawdę lubią to co robią?

Jeśli cenisz sobie atmosferę odpowiedzialności, czerpiesz przyjemność z codziennych kontaktów międzyludzkich oraz doskonale zdajesz sobie sprawę, że ciężka praca prowadzi do spełnienia marzeń, a dodatkowo wszystko to łączysz z dobrą zabawą, to właśnie Ciebie zapraszamy do codziennego wspierania i udoskonalania naszego biznesu (który jest jedyny w swoim rodzaju)!

The Unlimited Poland jest międzynarodową firmą ubezpieczeniową. Współpracujemy z takimi partnerami jak: Lloyds, AXA, AIG i S7 Health.

Przez 4 lata z rzędu wygrywaliśmy prestiżową nagrodę "Najlepszego Pracodawcy" przyznawaną przed Deloitte.

Pomożemy Ci spełniać marzenia!

Dołącz do naszego zespołu jako:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Co będziesz robić?

  • Twoim głównym obowiązkiem będzie sprzedaż produktów ubezpieczeniowych przez telefon;
  • Będziesz aktywnie wspierać i rozwijać nasz biznes;
  • Będziesz mieć codzienny kontakt telefoniczny z klientami; będziesz odpowiadać na każde pytania, udzielać pomocy i wzbogacać życie i zdrowie klienta o najlepsze produkty;
  • Będziesz dbać o fantastyczną komunikację i kontakt w zespole pełnym energii, chęci do działania i osiągania swoich celów (jesteśmy ambitni).

Kim jesteś?

  • MŁODĄ I AMBITNĄ OSOBĄ, KTÓRA JEST PEŁNA ENERGII I WERWY! Poszukujemy osób, którym się chce się tak samo jak nam!
  • Doświadczenie jest mile widziane ale nie jest wymagane - przygotujemy Cię do pracy, ponieważ oferujemy najlepsze szkolenia produktowe sprzedażowe!
  • Sobą! Bo to miejsce, w którym naprawdę możesz sobie na to pozwolić!
  • Lubisz kontakt z ludźmi, a ludzie lubią Ciebie;
  • Jesteś nastawiony na cele i chcesz rozwijać 100% swojego potencjału;
  • Masz fajną osobowość i chcesz pracować z ludźmi, którzy kochają to co robią;
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
  • Posiadasz minimum średnie wykształcenie, które jest niezbędne do uzyskania licencji KNF - WARUNEK KONIECZNY!

Co Ci oferujemy?

  • Damy Ci przestrzeń i możliwości do spełniania swoich marzeń (uwierz, że ciężka praca zaprocentuje!);
  • Podstawowe wynagrodzenie o wysokości 3000 PLN brutto (do negocjacji w zależności od doświadczenia);
  • Atrakcyjny system prowizyjny oraz cotygodniowe i codzienne bonusy pieniężne (nasi TOP ludzie zarabiają pomiędzy 6500 PLN - 10000 PLN brutto);
  • Szybka ścieżka rozwoju - możliwość wypromowania się na Team Lidera nawet w ciągu 3/4 miesięcy, na Managera w około 8-12 miesięcy (robi wrażenie, prawda?);
  • Nowoczesne biuro w centrum Warszawy i doskonałą lokalizację;
  • Treningi oraz egzaminy przygotowujące do uzyskania licencji KNF;
  • Warsztaty oraz szkolenia sprzedażowe;
  • Własne biurko z kubkiem pysznej kawy

Prezentacja firmy

The Unlimited jest międzynarodową firmą zajmującą się ubezpieczeniami i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta