Opis stanowiska pracy

Twoje zadania na tym stanowisku:
Pozyskiwanie i zarządzanie klientami w Polsce i zagranicą
Administrowanie bazą danych klientów w oparciu o system CRM
Posprzedażowa obsługa klienta
Umawianie spotkań z klientami
Ścisła współpraca z działem Handlowym oraz wsparcie innych działów w opiece nad projektami
Poszukiwanie rozwiązań i aktywny udział w tworzeniu strategii rozwoju firmy

Wymagania

Co musisz umieć?
Wnieść swoje doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
Znać doskonale język angielski
Świetnie nawiązywać kontakty i budować dobre relacje z Klientami
Doceniać samodzielność w pracy i dobrze organizować swój czas w biurze
Bardzo dobrze znać środowisko MS Office
Wykazywać zaangażowanie
Sprawnie pracować w zespole

Prezentacja firmy

Jesteśmy polskim instytutem badawczym funkcjonującym na rynku od 1991 r.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Badania / Rozwój