Specjalista ds. sprzedaży

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Specjalista ds. sprzedażyMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Pozyskiwanie nowych klientów w sektorze B2B,
  • Aktywna sprzedaż pakietów ogłoszeniowych,
  • Obsługa bieżących klientów Działu Media Service,
  • Obsługa systemów internetowych.

Wymagania:

  • Min. półrocznego doświadczenia w aktywnej sprzedaży (preferowane Call Center, usługi B2B),
  • Nastawienia na realizację celów,
  • Umiejętności obsługi nowoczesnych aplikacji internetowych,
  • Dobrej znajomość Internetu (jobboardy, wyszukiwarki, portale społecznościowe),
  • Znajomości MS Office,
  • Dobrej organizacji pracy,
  • Wysokiej kultury osobistej,
  • Dokładności i skrupulatności,
  • Statusu studenta.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w stabilnej organizacji, będącej liderem w swojej branży,
  • Liczne szkolenia zawodowe,
  • Pracę w oparciu o nowoczesne narzędzia internetowe,
  • Zdobycie doświadczenia z zakresu sprzedaży B2B, współpracy z mediami, obsługi klienta oraz usług HR.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.