Opis stanowiska pracy

  • Wsparcie procesów sprzedaży (przygotowywanie kosztorysów, dokumentacja, archiwizacja dokumentacji sprzedażowo-zakupowej, faktury)
  • Nadzór nad realizacją projektów- kontrola produkcji oraz koordynacja zleceń
  • Aktywne wspieranie działu sprzedaży w bieżących zadaniach operacyjnych
  • Współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe związane z pracą administracyjną biurową w dziale sprzedaży
  • Dobra znajomość Pakietu MS Office- w szczególności Excel
  • Inicjatywa, chęć rozwoju zawodowego i podejmowania nowych wyzwań
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Skrupulatność, dokładność i terminowość
  • Komunikatywność

Mile widziane:

  • Doświadczenie – sprzedaż, wsparcie procesów projektowych
  • Umiejętność efektywnego nawiązywania i utrzymywania relacji z Klientem Zewnętrznym
  • Znajomość branży reklamowej

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie działającej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju i zdobywania ciekawego doświadczenia oraz rozwój zawodowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Prezentacja firmy

CANVAS jest wiodącym biurem projektowym zajmującym się projektowaniem, p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management