Specjalista ds. sprzedaży

Moltton

Tychy, Mikołów, śląskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Tychy, Mikołów

Zakres obowiązków:

  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych na rynkach zagranicznych
  • Obsługa kluczowych klientów, dbałość o wzajemne relacje i długotrwałą współpracę
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych
  • Opracowywanie ofert, prowadzenie prezentacji i rozmów handlowych
  • Kontrola realizacji zamówień
  • Monitorowanie i bieżąca analiza rynku oraz działań konkurencji, poszukiwanie nowych szans rozwoju i sprzedaży produktów
  • Analiza wyników sprzedaży i planowanie strategii w celu zwiększenia ich
  • Wizyty u klientów, udział w targach branżowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Komunikatywność, otwartość na kontakt z klientem
  • Umiejętność pozyskiwania klientów zarówno jak utrzymania bardzo dobrych relacji z klientami
  • Znajomość branży elektronicznej lub około elektronicznej mile widziana
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 ( dodatkowa znajomość języka francuskiego/ innego języka będzie dużym atutem)
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Osiąganie celów sprzedażowych
  • Utrzymanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Wysoko rozwinięte umiejętności planowania i analizy
  • Prawo jazdy kat. B

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie
  • Wynagrodzenie - podstawowe + system prowizyjny
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • Dofinansowanie do opieki medycznej oraz pakiet sportowy
  • Możliwość pracy zdalnej raz w tygodniu po okresie wdrożenia
  • Możliwość rozwoju kompetencji miękkich - liczne szkolenia
  • Proces wdrożenia od postaw pod opieką mentora
  • Gwarancja ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach
  • Liczne świadczenia z ZFŚS (dofinansowanie do żłobków i przedszkoli; świadczenie wakacyjne - tzw. wczasy pod gruszą; świadczenie świąteczne)
  • Spotkania i wyjazdy integracyjne oraz konkursy wewnętrzne z nagrodami

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy