Specjalista ds. Sprzedaży

BRINCH Sp. z o.o.

Toruń, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Celem stanowiska jest pozyskiwanie nowych klientów na produkty Brinch Sp. z .o o.

Zakres Twoich czynności :

  • Przygotowywanie ofert
  • Prowadzenie rozmów handlowych
  • Przygotowywanie wymagań klientów pod kątem modyfikacji i rozwiązań dedykowanych
  • Przygotowywanie opisów produktów Prowadzenie prezentacji produktów Realizowanie przydzielonego planu sprzedaży
  • Research klientów
  • Raportowanie za pomocą narzędzi typu CRM
  • Monitorowanie i analiza produktów konkurencyjnych

Kwalifikacje wymagane do objęcia stanowiska :

  • Znajomość specyfiki pracy działu Sprzedaży i/lub Rozwoju Produktów
  • Minimum średnie wykształcenie
  • Czynne prawo jazdy kategorii B
  • Doświadczenie w sprzedaży rozwiązań IT do B2B do branż retailu, usług Bezproblemowe obsługiwanie programów do przygotowywania prezentacji, ofert Język angielski w stopniu komunikatywnym

Oferujemy :

  • kartę do klubu Bella Line
  • system wynagrodzenia, które motywuje do pracy
  • rozwój zawodowy przyjazna i koleżeńska atmosferę
  • pracę w godzinach od 8:30 do 16:30
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • szkolenia produktowe wsparcie w rozwiązywaniu trudnych sytuacji
  • ciekawych klientów
  • możliwość podejmowania własnych inicjatyw i projektów

Prezentacja firmy

Brinch jest spółką nowych technologii świadczącą usługi z zakresu wdraża... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta