Specjalista ds. sprzedaży

Work Service S.A.

Szczecin, zachodniopomorskie

Grupa Work Service dziala od 1999 roku i jest najwieksza agencja zatrudnienia w Polsce. Oferujemy prace tymczasowa, stala i za granica. Kazdego roku dzieki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysiecy osób. Juz ponad 3000 pracodawców wybralo Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jestesmy w stanie znalezc dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Miejsce pracy: Szczecin

Zakres obowiązków:

  • Bezpośrednia obsługa klienta zgodnie z standardami firmy
  • Doradztwo, sprzedaż płytek ceramicznych
  • Prawidłowa ekspozycja produktów
  • Monitorowanie rynku lokalnego

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży, obsłudze klienta
  • Mile widziane doświadczenie w branży budowlanej bądź pokrewnej
  • Sumienność, zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Dyspozycyjność
  • Komunikatywność
  • Chęć rozwoju i pogłębiania swojej wiedzy

Oferujemy:

  • Pracę na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • Stałe wynagrodzenie + system prowizyjny - 2500 - 3500 brutto zł/mies
  • Praca od poniedziałku do piątku + sobota - po 8h dziennie
  • Praca w przyjaznym zespole
  • Rozwój zawodowy
  • Szkolenia wstępne przygotowujące do pracy
  • Udział w interesujących projektach
  • Miejsce pracy: Szczecin
Osoby zainteresowane prosimy o przesylanie aplikacji klikajac w przycisk aplikowania.