Specjalista ds. sprzedaży

Intermal Opakowania Sp. J.

Sosnowiec, śląskie

Firma Intermal Opakowania została założona w 1990 roku. Jesteśmy liderem w regionie śląska na rynku opakowań. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem czołowych producentów zarówno krajowych jak i międzynarodowych.
Reprezentujemy takie firmy jak Huhtamaki, Anis, Medi-Sept, Stella Pack, Lamix, Alfatec.

Mamy za sobą kilka lat intensywnego wzrostu sprzedaży a przed nami są kolejne wyzwania biznesowe, dlatego szukamy osoby na pozycję:

Miejsce pracy: Sosnowiec

Osoba ta dołączy do istniejącego zespołu sprzedaży telefonicznej wspierając sprzedaż produktów firmy w określonym rejonie Śląska.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Regularna i kompleksowa obsługa telefoniczna klientów, utrzymywanie dotychczasowych i pozyskiwanie nowych
  • Generowanie zamówień oraz wdrażanie akcji promocyjnych oferowanych przez Firmę
  • Tworzenie kompleksowych ofert handlowych i wsparcie przedstawicieli terenowych
  • Obsługa posprzedażowa klientów (reklamacje, monitorowanie dostaw)
  • Prowadzenie rozmów oraz negocjowanie warunków handlowych w ramach posiadanych uprawnień.

WYMAGANIA:

  • Min 3 letnie doświadczenie w sprzedaży telefonicznej lub CC- warunek konieczny (idealnie branża opakowań, chemia gospodarcza, artykuły biurowe lub pokrewne)
  • Dojrzałość osobowościowa i biznesowa /motywacja do pracy i rozwoju w dziale sprzedaży
  • Orientacja na rezultat/cel
  • Znajomość procesu sprzedaży oraz praktyczna umiejętność prowadzenia telefonicznej rozmowy handlowej
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
  • Energia i życiowy optymizm
  • Komunikacja interpersonalna na poziomie powyżej przeciętnego
  • Znajomość systemu CRM i aplikacji mobilnych

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę
  • Pełną wyzwań pracę w firmie będącej liderem na rynku dystrybucji opakowań
  • Bardzo dobą atmosferę pracy i realne możliwości rozwoju zawodowego
  • Konkurencyjne wynagrodzenie wraz z bonusami za realizację celów
  • Niezbędne narzędzia pracy

Na CV czekamy do 6.11.2017

Czekamy na ludzi z pasją!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami. Prosimy o umieszczenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.