Specjalista ds. Sprzedaży

ManpowerGroup

Smardzewice, łódzkie

Manpower to globalna firma o prawie 70 letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku Manpower obecny jest od 2001 roku i obecnie posiada prawie 35 oddziałów w całym kraju. Rolą Manpower jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Nasi kandydaci nie ponoszą żadnych opłat, nic nie ryzykują. Mogą za to wiele zyskać - profesjonalne doradztwo oraz wymarzoną pracę.

Miejsce pracy: Smardzewice

Zadania:

- zdobywanie nowych rynków i klientów z branży budowlanej

- przygotowywanie analiz i prezentacji

- przygotowywanie ofert handlowych

- negocjacje umów z dostawcami

Wymagane kwalifikacje:

- doświadczenie (minimum 1 rok) w pracy przy produkcji w branży budowlanej (mile widziane związane z ceramiką budowlaną/sanitarną)

- wykształcenie wyższe: techniczne inżynierskie (mile widziana inżynieria materiałowa lub ceramika)

- angielski i/lub niemiecki – poziom bardzo dobry potwierdzony odpowiednim certyfikatem

- znajomość technologii produkcji ceramiki budowlanej i sanitarnej

- prawo jazdy kat. B

- biegła obsługa MS Office, MS Excel

- znajomość systemu SAP (mile widziana)

Oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenie kwalifikacji

- zatrudnienie na postawie umowy o pracę

- bogaty pakiet benefitów (służbowy samochód, komputer oraz telefon)

- dodatkowe wynagrodzenie roczne (13-ta pensja)

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.