Unicall Communication Group Poland Sp. z o.o.
Unicall Communication Group Poland Sp. z o.o. Unicall Communication Group Poland Sp. z o.o. Unicall Communication Group Poland Sp. z o.o.

Obowiązki konsultanta:

  • telefoniczna obsługa klientów, również posprzedażowa
  • promowanie, produktów i usług
  • udzielanie informacji klientom

Specjalista ds.sprzedaży

Miejsce pracy: Rzeszów

Proponujemy:

  • pracę w stałych godzinach od poniedziałku do piątku
  • wynagrodzenie: podstawa + premia
  • liczne konkursy z nagrodami rzeczowymi i kartami podarunkowymi
  • na pierwsze 3 miesiące umowa zlecenie, potem możliwa umowa o pracę
  • szkolenia wstępne wdrażające w zakres obowiązków
  • szkolenia dla pracowników podnoszące umiejętności sprzedażowe
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole

Oczekujemy:

  • wykształcenia min. średniego
  • komunikatywności i wysokiej kultury osobistej
  • pewności siebie i pozytywnego nastawienia
  • wytrwałości w dążeniu do celu
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.