Specjalista ds. sprzedaży

PS24 sp. z o.o.

Radom, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zdobądź stanowisko w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży podłogowej. Od ponad 10 lat zespół Parkett Service buduje i stale umacnia swoją pozycję na rynku wprowadzając innowacyjne rozwiązania sprzedażowe i produktowe. Parkett Service jako największa w Polsce sieć salonów specjalizujących się w sprzedaży i kompleksowym montażu wszelkiego rodzaju podłóg drewnianych i laminowanych z segmentu premium oferuje produkty skierowane do osób odważnych, kreatywnych i wrażliwych, którym zależy, aby podłoga była wyjątkowym tłem dla pozostałych elementów dekoracyjnych wnętrza. Zespół Parkett Service tworzą wyjątkowi ludzie, których rozwój zawodowy jest zgodny z preferencjami osobowymi. Doceniamy kreatywność, chęć nauki i poznawania branży.

Dzielimy się wspólnym sukcesem!

Zadania na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży:

  • Profesjonalna obsługa w oparciu o innowacyjne standardy wewnętrzne firmy
  • Negocjowanie i realizacja kontraktów zawartych z klientami indywidualnymi
  • Realizowanie działań sprzedażowych wyznaczonych przez kierownika salonu
  • Dbałość o ekspozycję zgodnie z polityką firmy
  • Sporządzanie dokumentów kontraktowych i księgowych

Wymagania wobec kandydatów:

  • Min. roczne doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • Umiejętność efektywnego organizowania pracy
  • Determinacja w dążeniu do celu
  • Otwartość na budowanie trwałych relacji z klientami
  • Zaangażowanie, entuzjazm w działaniu, komunikatywność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość pakietu Office

Dlaczego warto u nas pracować:

  • Zapewnimy pewne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • Motywujący system premiowy (udział we wspólnie osiągniętym sukcesie)
  • Aktywnie wspieramy rozwój zawodowy dzięki profesjonalnym szkoleniom sprzedażowym i produktowym
  • Umożliwiamy awans w ramach stale rozbudowywanej struktury firmy
  • Zapewnimy pracę w dynamicznie rozwijającym się środowisku
  • Dodatkowe ubezpieczenie

Prezentacja firmy

Od ponad 10 lat Parkett Service buduje i stale umacnia swoją pozycję w s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting