Opis stanowiska pracy

Dla naszego partnera poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista d.s sprzedaży.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za pozyskiwanie nowych Klientów.

Oferujemy

- współpracę z rzetelną i dynamiczną firmą,
- samodzielne stanowisko o dużym potencjale,
- stałe wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system prowizyjny,
- umowa o pracę lub współpraca jeśli prowadzisz własną działalność,
- możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
- niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop),
- gruntowne przeszkolenie z wiedzy dotyczącej branży.

Wymagania

Oczekujemy od kandydatów:

- bardzo dobrej umiejętności prowadzenia rozmów i negocjacji handlowych,
- umiejętności pozyskiwania i podtrzymywania kontaktów handlowych,
- praktycznej znajomości technik sprzedaży,
- bardzo dobrej umiejętności obsługi komputera – pakiet Windows, pakiet Office,
- wysokiej samodzielności, kreatywności oraz komunikatywności,
- silnej motywacji i umiejętność organizacji czasu pracy,
- dokładności, sumienności i odpowiedzialności,
- wysokiej kultury osobistej,
- profesjonalizmu w kontaktach biznesowych,
- samodzielności i umiejętności kształtowania własnego czasu pracy,
- wyjazdów handlowych w zakresie określonego terenu,
- posiadania prawa jazdy kat. B,
- mile widziane doświadczenia w pracy jako przedstawiciel handlowy,
- podstawowej wiedzy z zakresu IT.

Prezentacja firmy

Kompleksową obsługę IT świadczymy od 2009 roku. W tym czasie w naszym ze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
zwrot poniesionych kosztów
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Inne