Specjalista ds. sprzedaży

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej z obszaru technicznego, poszukujemy Specjalistę ds. sprzedaży.

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Wspieranie Menadżerów ds. Rozwoju Biznesu w osiąganiu i przekraczaniu celów sprzedażowych
  • Opracowywanie ofert handlowych oraz przygotowywanie kontraktów
  • Rozwój biznesu cold call, umawianie spotkań oraz podtrzymywanie relacji
  • Zarządzanie istniejącym portfelem klienta - proponowanie nowych produktów
  • Rozwijanie krótki i długoterminowych możliwości sprzedaży
  • Identyfikacja możliwości sprzedaży krzyżowej i sprzedaży dodatkowej

Profil kandydata

Sprawdź czy pasujesz:

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży lub marketingu (preferowane branże techniczne oraz kontakt z klientami B2B)
  • Płynnie posługujesz się pakietem Microsoft Office oraz programem AutoCAD
  • Posiadasz doświadczenia w prowadzeniu prezentacji i negocjacji kontraktów
  • Posiadasz doświadczenia i umiejętności finalizowania transakcji sprzedażowych
  • Jesteś osobą lubiącą kontakt z drugim człowiekiem oraz nie boisz się podejmować nowych wyzwań
  • Wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dynamiczne środowisko pracy
  • Możliwość rozwoju i nauki od doświadczonych managerów
  • Stanowisko, które pozwala na rozwój w dziedzinie sprzedaży
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page