Opis stanowiska pracy

FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o., członek międzynarodowego holdingu Forum Media Group, poszukuje osób do pracy na stanowisku:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Sprzedaż B2B i B2C produktów i usług Wydawnictwa Forum Media Polska

Miejsce pracy: Poznań

Docieramy z informacją do kilkuset tysięcy klientów. Nasz młody i ambitny zespół pracowników codziennie tworzy i oferuje nowoczesne rozwiązania w postaci czasopism, publikacji i portali. Nasze produkty mają wyjątkowo silną pozycję na rynku, ponieważ tworzą je autorytety i osoby o wyjątkowo ugruntowanej pozycji na rynku polskim.

Jeżeli:

  • chcesz pracować w środowisku młodych, utalentowanych osób, które szanują profesjonalną atmosferę biznesową zamiast układów i niezrozumiałych decyzji w procesie decyzyjnym,
  • jesteś zaangażowany w wykonywanie powierzonych zadań,
  • jesteś zdeterminowany oraz wytrwały w osiąganiu postawionych celów,
  • z łatwością nawiązujesz kontakty międzyludzkie,
  • chętnie uczysz się i lubisz wyzwania,
  • szukasz firmy, dla której uczciwość, przejrzystość i rozwój to główne wartości,
  • chcesz związać się z nami na dłużej

– to jesteś osobą, której szukamy!

Dla nas nie jest ważny Twój wiek, wykształcenie, doświadczenie.

Liczą się pasja i zaangażowanie!

Dołącz do nas!

Gwarantujemy:

  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • wynagrodzenie na jasnych, przejrzystych zasadach (pensja zasadnicza + premia uzależniona od wyników), średnia miesięcznych zarobków to 3000 zł netto,
  • pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach od 8 do 16 (wszystkie weekendy wolne),
  • opiekę medyczną w prywatnej klinice,
  • pracę w zgranym i doświadczonym zespole, w przyjaznej atmosferze i komfortowych warunkach,
  • bogaty pakiet szkoleń wewnętrznych (produktowych oraz sprzedażowych).

Praca Specjalisty ds. Sprzedaży to:

  • telefoniczna sprzedaż profesjonalnych i cenionych czasopism oraz publikacji, programów i szkoleń Forum Media Polska przy wykorzystaniu gotowych baz,
  • realizacja indywidualnych i zespołowych celów sprzedażowych,
  • docieranie do klientów biznesowych z różnych grup zawodowych,
  • możliwość czynnego udziału w realizacji projektów specjalnych,
  • budowanie pozytywnego wizerunku Forum Media Polska w kontakcie telefonicznym z klientem.

Prezentacja firmy

Docieramy z informacją do kilkuset tysięcy Klientów. Zapewniamy p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Biuro / Dokumentacja