Specjalista ds. sprzedaży- dobre zarobki

Aviva

Poznań, Oborniki WLK, Gniezno, Jarocin, Kościan, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Zespół sprzedażowy w budowie…

Poszukujemy do współpracy osoby lubiące pracę z ludźmi (klienci sektora B2B, B2C)

Zapraszamy do kontaktu tych, którzy:

  • cenią sobie samodzielność i swobodę w wykonywaniu pracy
  • są nastawieni na aktywne działanie
  • stawiają sobie realne, ambitne cele
  • konsekwentnie do nich dążą

Czekamy na osoby:

  • ceniące efektywną komunikację
  • dążące do podnoszenia poziomu swojej wiedzy i umiejętności w obszarze sprzedaży i zarządzania.
  • gotowe na budowanie swojego biznesu

Oferujemy:

  • wsparcie finansowe dla aktywnych
  • atrakcyjny system premiowy
  • konkursy indywidualne i zespołowe z bardzo atrakcyjnymi nagrodami i benefitami
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje, szkolenia produktowe
  • przejrzystą ścieżkę rozwoju i kariery zawodowej (awanse pionowe i poziome)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Prezentacja firmy

zajmujemy się konsultacjami w obszarze finansowo-ubezpieczeniowym ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/05/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Ubezpieczenia, Praca Finanse