Specjalista ds. sprzedaży

Vie Finance Germany

Niemcy, Berlin, zagranica

Opis stanowiska pracy

Praca w berlińskim biurze, całkowicie w języku polskim!

Sukces i pozycję Vie Finance na rynku zawdzięczamy ludziom, którzy tworzą klimat naszej firmy. Nasze silne strony to pasja do działania, różnorodne doświadczenie i praca zespołowa, które powodują, że nasza rola na świecie z roku na rok rośnie, dając nam kolejne powody do dumy. Rolą naszych pracowników jest telefoniczny kontakt z potencjalnym Klientem w formie B2C, finalnie zawarcie współpracy. Świetna struktura bonusowa pozwala na niebanalne zarobki, a seria szkoleń przgotowujących do pozycji umożliwa rozpoczęcie kariery w finansach mimo braku doświadczenia.

Kolejne szkolenie przygotowujące do współpracy odbędzie się już 24 października (3 dni, do 4 godzin każdego dnia) SZKOLENIE JEST W PELNI PLATNE - Inwestujemy w Ciebie!

Jeśli szukasz miejsca, w którym każda osoba spotkana przy porannej kawie ma w sobie ,,to coś”, dołącz do zespołu Fortissio.

Zadania, które na Ciebie czekają to:

· Dołączenie do działu sprzedaży poprzez proaktywny kontakt z Klientami

· Telefoniczne pozyskiwanie informacji na temat potrzeb i preferencji Klienta

· Asysta (telefoniczna) przy rejestracji i pierwszych krokach na naszej platformie

· Weryfikacja napływających informacji o potencjalnych Klientach

Mamy dla ciebie:

· Wsparcie przełożonych i zespołu.

· Prace w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku z biura w centrum Berlina (dzielnica Neukölln)

· Stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę.

· Pracę w kulturze feedbacku i współpracy – naszą firmę kształtują wszyscy pracownicy i każdy głos jest dla nas ważny.

· Unikalny program doceniania pracowników (tygodniowe i miesięczne kompetycje).

· Autorski międzynarodowy program szkoleń dla pracowników i managerów wspierający w planowaniu rozwoju

Wynagrodzenie uzależnione od poziomu kompetencji i wyników sprzedażowych (podstawa 12 Euro na godzinę plus PROWIZJA)

UWAGA: NIE OFERUJEMY ZAKWATEROWANIA LUB PRACY ZDALNEJ

Wymagania

Szukamy właśnie Ciebie jeśli:

· Masz doświadczenie w obsłudze Klienta i/lub sprzedaży telefonicznej

· Znasz język polski na poziomie C1

· Posiadasz min. średnie wykształcenie

· Mieszkasz na stałe w Berlinie lub wkrótce planujesz przeprowadzkę

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
9PLN - 18PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Finanse