Specjalista ds. sprzedaży

Snapcall Sp.z o.o.

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Płacimy za gadanie przez telefon

Lubisz rozmawiać przez telefon? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco to miejsce jest dla Ciebie! Robisz to co lubisz i jeszcze Ci za to zapłacimy :)

Szukamy ludzi pozytywnie zakręconych, którzy nie boją się wyzwań. Gwarantujemy największe prowizje w mieście.

Jak to wygląda?

  • Dzwonisz, przedstawiasz ofertę sieci T-Mobile, pozyskujesz zamówienie i już masz hajs.

    Jeśli masz doświadczenie to spoko.

    Jeśli go nie masz, wszystkiego Cię nauczymy.

Jak chcesz zarabiać pieniądze i przy tym miło spędzić czas z fajnymi ludźmi to dobrze trafiłeś. Wyślij CV, nie pożałujesz.

Prześlij swoje CV z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpień 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

Prezentacja firmy

Snapcall to nowoczesna firma o stabilnych perspektywach rozwojowych, zaj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Doradztwo / Konsulting