Specjalista ds. Sprzedaży

Lendero Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Lendero Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie pośrednictwa finansowego. Jesteśmy Brokerem Finansowym i budujemy ogólnopolską sieć agencyjną. Współpracujemy z ponad 650 punktami kredytowymi w Polsce.

Prowadzimy obecnie rekrutację na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży produktów finansowych dla klientów indywidualnych oraz dla firm. Głównym zadaniem będzie obsługa połączeń przychodzących oraz wykonywanie kampanii połączeń wychodzących. Celem jest sprzedaż produktów finansowych znajdujących się w ofercie. Stawiamy na profesjonalną i wysoką jakościowo obsługę klienta.

Oferujemy:
• pracę w szybko rozwijającej się firmie,
• dostęp do najlepszych narzędzi i technologii pozyskiwania klientów
• wysokie zarobki uzależnione od osiągniętych wyników,
• stałe wynagrodzenie oraz prowizję od osiągniętego wyniku
• dla najlepszych - dodatkowe bonusy finansowe!

Wymagania

Oczekujemy:
• pozytywnego podejścia do pracy,
• samodzielności oraz dobrej organizacji pracy,
• nastawienia na cel,
• doświadczenia w pracy z podobnym zakresem obowiązków,
• umiejętności skutecznego marketingu produktów i dotarcia do Klienta

Prezentacja firmy

Lendero Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie pośrednictwa finansow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 100PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Finanse, Praca Obsługa klienta