Specjalista ds. Sprzedaży

Adecco Poland Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Lublin

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów na rynku międzynarodowym oraz utrzymywanie relacji z dotychczasowymi kontrahentami;
  • Sporządzanie ofert handlowych i prezentacji produktów;
  • Nadzór nad realizacją zamówień;
  • Prowadzenie negocjacji handlowych;
  • Planowanie wysyłek, transportów i dostaw do Klientów;
  • Reprezentowanie firmy na targach i eventach branżowych;
  • Raportowanie wyników swojej pracy zgodnie ze standardami firmy.

Wymagania:

  • Min. rok doświadczenia w pracy w sprzedaży i obsłudze klienta;
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie we współpracy z klientem zagranicznym;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Bardzo dobra znajomość MS Office;
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych, utrzymywania kontaktów biznesowych;
  • Zaangażowanie w wykonywanie obowiązki i nastawienie na realizację założonych celów;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat podpisywaną bezpośrednio z firmą, dla której prowadzona jest rekrutacja;
  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia - atrakcyjną część stałą i system premiowy;
  • Pakiet socjalny (dodatkowe ubezpieczenie, opieka medyczna);
  • Możliwość rozwoju zawodowego i wdrażania swoich inicjatyw.
Oferta dotyczy pracy stałej.

Numer referencyjny: SA/02/2018/LUB
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.