Specjalista ds. Sprzedaży

EPUS

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

  • obsługa bieżących transakcji handlowych i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami firmy, m.in.
    • wycena zapytań ofertowych
    • przygotowywanie ofert handlowych
    • przyjmowanie zamówień
  • współpraca z obecnymi klientami polskimi i zagranicznymi
  • współpraca z działem projektowym

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych
  • odpowiedzialność, umiejętność zarządzania czasem pracy
  • mile widziane doświadczenie w branży tekstylnej

Prezentacja firmy

Firma EPUS specjalizuje się w produkcji wszywek i metek odzieżowych, do ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
premie okolicznościowe, imprezy integracyjne, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych stawkach
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management