Specjalista ds. Sprzedaży

INTERFERIE S.A.

Legnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

INTERFERIE S.A. z siedzibą w Legnicy

poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Miejsce wykonywania pracy: Legnica

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie klientów grupowych i indywidualnych,
  • realizowanie planów sprzedaży,
  • przygotowywanie ofert dla grup konferencyjnych oraz prezentacji handlowych,
  • analiza potrzeb klientów,
  • rozliczanie pobytów grupowych,
  • sporządzanie ofert, kalkulacji, raportów, analiz i prognoz dotyczących sprzedaży,
  • analiza konkurencji i trendów rozwoju w obszarze sprzedaży usług w odniesieniu do rynku usług hotelarskich i turystycznych,
  • obsługa obowiązkowych ubezpieczeń turystycznych.

Wymagania:

  • doświadczenie w zakresie organizacji konferencji, pobytów szkoleniowych oraz przygotowywaniu ofert z tych obszarów,
  • znajomość obsługi narzędzi Microsoft Office oraz sprzedażowych systemów informatycznych, channel manager, stron www oraz sprzedażowych portali internetowych,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • otwartość oraz łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
  • dyspozycyjność, dokładność, komunikatywność i rzetelność,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na okres próbny,
  • Pełny etat,
  • Pracę w profesjonalnym i dynamicznym zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Dodatkową opiekę medyczną,
  • Dofinansowanie do karty MULTISPORT,
  • Szeroki pakiet socjalny,
  • Możliwość przystąpienia do PPE - Pracowniczego programu emerytalnego (po przepracowaniu 3 miesięcy na umowę o pracę).

Prezentacja firmy

INTERFERIE S.A. jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku usług hotelar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja