Opis stanowiska pracy

Agencja Reklamy Wenecja sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży

Szukamy osoby umiejącej pozyskiwać klientów oraz lubiącej budować długotrwałe relacje.

Główne cele i zadania:

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • współpraca z obecnymi klientami firmy
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • opracowywanie ofert i prezentacji dla klientów
  • negocjowanie z klientami warunków współpracy

Od kandydatów oczekujemy:

  • doskonałych umiejętności komunikacyjnych
  • energii w działaniu, kreatywności i inicjatywy
  • doświadczenia w sprzedaży minimum 2 lata
  • łatwości w budowaniu relacji biznesowych
  • wysokiej kultury osobistej
  • dobrej organizacji pracy
  • poczucia humoru i motywacji do pracy w agencji reklamowej

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość branży reklamowej, w tym tematyki związanej z outdoorem
  • doświadczenie w działaniach sprzedażowych w internecie

Oferujemy:

  • pracę w agencji o ugruntowanej pozycji rynkowej

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać poprzez przycisk "Aplikuj".

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Zaczęliśmy w Krakowie w roku 1992. Świadczymy usługi z zakresu pu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Internet / e-commerce