Specjalista ds. sprzedaży

Logis Med Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Praca w systemie CDN XL, wprowadzanie dokumentów, wystawianie faktur sprzedażowych
  • Intrastat
  • Współtworzenie i realizowanie strategii sprzedażowej firmy
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z dotychczasowymi partnerami zagranicznymi i krajowymi
  • Aktywne poszukiwanie nowych odbiorców i dostawców
  • Prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych z odbiorcami i dostawcami krajowymi i zagranicznymi
  • Sporządzanie dokumentacji niezbędnej do zrealizowania transakcji
  • Przygotowywanie ofert handlowych i cenników oraz prowadzenie dokumentacji handlowej
  • Prowadzenie bazy danych odbiorców i dostawców - Excel
  • Koordynację dostaw i wysyłek do odbiorców zagranicznych i krajowych
  • Monitoring zaległych płatności
  • Tłumaczenia ustne i pisemne

Wymagania:

  • obsługa CDN XL Sprzedaż
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (znajomość innych języków obcych będzie mile widziana)
  • Doświadczenie w kontaktach handlowych z firmami zagranicznymi będzie dodatkowym atutem
  • Zdolności analitycznego i logicznego myślenia
  • Umiejętności pracy pod presją czasu i zadań
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Dobra znajomości pakietu MS Office

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego
  • Kontakty z klientami zagranicznymi
  • Atrakcyjne warunki pracy w młodym i energicznym zespole

Prezentacja firmy

Logis Med Sp. z o.o. powstała w 2010 roku. Zajmujemy się dystrybu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Finanse, Praca Logistyka, Praca Administracja biurowa