Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 25/05/2018.

Specjalista ds. sprzedaży

Kraków, małopolskie

Harmonic.

Opis stanowiska pracy

Jeśli

  • Jesteś ciekawy świata a od pracy oczekujesz nowych wyzwań i poznania wielu fascynujących ludzi ze świata biznesu.
  • Prowadziłeś już spotkania biznesowe i jest to dla Ciebie ekscytujące.
  • Kontakt telefoniczny to Twoja droga do poznania nowej firmy i nawiązania relacji, a podpisywanie kontraktów to tylko formalność.

Mamy zespół, który wprowadzi Cię w zakamarki sprzedaży naszych usług marketingowych.

Otrzymasz szkolenia sprzedażowe oraz z zakresu marketingu.

Zapewnimy Ci również niezbędny sprzęt i stałe wynagrodzenie za Twoją pracę.

Twoją skuteczność wynagrodzimy ekstra premią i dodatkowymi bonusami.

Czeka Cię u nas:

  • Przyjazna atmosfera – tworzymy zespół i zawsze możesz liczyć na wsparcie
  • Ogrom wiedzy - mamy najlepszych trenerów i mentorów
  • Satysfakcja zawodowa – liczy się u nas wynik więc ludzie, którzy pracują z nami są najlepsi
  • Prestiż – pracujesz dla marek międzynarodowych i spotykasz się z bardzo ciekawymi ludźmi

Masz to coś, co sprawia, że ludzie chcą z Tobą pracować. Nie zwlekaj! Prześlij aplikację!

Może to właśnie Ty dołączysz do zespołu i będziesz tworzyć z nami kreatywny świat marketingu.

Agencja HarmoniquePR to energia, dynamizm, rozwój. To dzięki temu staliśmy się... rozpoznawalną Agencją PR, która poprzez profesjonalizm i efektywność podejmowanych działań zyskała miano jednej z najwyżej ocenianych agencji PR w Polsce.

Stawiamy na ludzi, który będą budować z nami przyszłość, chcą wyznaczać a nie naśladować trendy. Chcą stać się częścią efektywnego zespołu i razem z nami budować najlepszą w Polsce Agencję PR.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
06/02/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie , Praca Obsługa klienta , Praca Marketing / PR / Social Media