Specjalista ds. Sprzedaży

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, firmy z branży paliwowej, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. SprzedażyMiejsce pracy: Kraków

Główne zadania:

  • sprzedaż produktów paliwowych,
  • obsługa klienta (komunikacja z klientem, korespondencja, reklamacje, itd.)
  • prowadzenie negocjacji handlowych,
  • prowadzenie całokształtu spraw związanych z transakcjami od zamówienia do zawarcia transakcji,
  • przygotowywanie umów,
  • sporządzanie sprawozdań, raportów i analiz sprzedaży,
  • kontrola uregulowania należności oraz dokładności odbiorców zgodnie z zamówieniami.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku związanym ze sprzedażą,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz organizacyjne,
  • znajomość technik negocjacji oraz zasad marketingu,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość MS Excel, MS Word, MS Power Point
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w międzynarodowej organizacji,
  • przyjazną atmosferę,
  • umowę o pracę,
  • kompleksowy pakiet socjalny (opieka medyczna, karta Multisport).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.