Specjalista ds. sprzedaży

Exnit Sp. z o. o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Na czym będzie polegać praca?

  • pozyskiwanie nowych klientów na rzecz pracodawcy – identyfikowanie potencjalnych odbiorców produktów
  • tworzenie ofert handlowych, prowadzenie projektów sprzedażowych
  • realizowanie planów sprzedażowych
  • utrzymywanie trwałych kontaktów z klientami i partnerami biznesowymi
  • koordynowanie projektów w zakresie ich dostarczenia i zakończenia
  • współudział w działaniach marketingowych, handlowych mających na celu rozwój sprzedaży w firmie

Wymagania

Czego oczekujemy od kandydata?

  • zaangażowania w wykonywanie powierzonych zadań
  • odpowiedzialności za powierzane zadania
  • komunikatywności i otwartości na kontakt z klientami, partnerami biznesowymi i współpracownikami
  • systematyczności i staranności w pracy
  • podstawowego rozeznania w technologiach IT lub motywacji i chęci do zdobywania wiedzy w tym zakresie
  • minimum rocznego doświadczenia na stanowisku o charakterze handlowym
  • doświadczenie w branży IT będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy?

  • umowę o pracę lub kontrakt b2b
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników sprzedażowych
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • pracę w zgranym zespole
  • możliwość rozwoju i realnego wpływu na ścieżkę własnej kariery oraz na funkcjonowanie organizacji

Prezentacja firmy

Exnit Sp. z o.o. to firma działająca w branży systemów informatycznych. ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż