Specjalista ds. Sprzedaży

Transwordt

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, firmy z branży tłumaczeniowej z siedzibą w Krakowie, poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży.

Zadania:

- pozyskiwanie klientów polskich, a w perspektywie także zagranicznych,

- sprzedaż usług tłumaczeniowych i budowanie partnerskich relacji B2B,

- uczestnictwo w krajowych i międzynarodowych targach oraz wydarzeniach branżowych.

Firma oferuje:

- samodzielne stanowisko o dużym potencjale, dla osoby zdeterminowanej i chcącej zbudować własny dział sprzedaży,

- atrakcyjne zarobki (podstawa + premia),

- miejsce pracy blisko centrum Krakowa,

- miłą atmosferę pracy w młodym zespole,

- szkolenie branżowe

Wymagania

- warunek konieczny: doświadczenie w sprzedaży usług,

- skuteczność potwierdzona dotychczasowymi wynikami,

- znajomość technik sprzedaży,

- język angielski na poziomie co najmniej B2/C1,

- ponadprzeciętne zdolności organizacyjne,

- wykształcenie wyższe (bez preferencji w zakresie ukończonego kierunku studiów).

Prosimy o umieszczenie w CV oraz liście motywacyjnym następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Prezentacja firmy

Transwordt jest firmą działającą w branży tłumaczeniowej, zajmującą się ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management