Specjalista ds. Sprzedaży

Getgadget Promotional Gifts

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Szukamy osób ambitnych, pracowitych oraz pozytywnie nastawionych do świata i ludzi.
Nasze wymagania:
  • zapał do pracy,
  • zorganizowanie,
  • umiejętność prowadzenia rozmów biznesowych,
  • umiejętność szybkiego uczenia się,
  • umiejętne poruszanie się w Internecie,
  • obsługa podstawowych programów pakietu Microsoft Office (Word, Excel, Outlook).

Doświadczenie w sprzedaży B2B będzie dodatkowym atutem.

Oferujmy:

  • pracę w młodej prężnie rozwijającej się firmie,
  • możliwość poznania ciekawej branży,
  • niezbędne szkolenia produktowe i ciągłe doskonalenie wiedzy z zakresu branży,
  • jasne i przejrzyste warunki wynagrodzenia adekwatne do zaangażowania i osiąganych wyników (podstawa + prowizja).

Po pozytywnym przejściu okresu próbnego oferujemy umowę o pracę.

Do zadań zatrudnionych osób będzie należało:

  • sprawne poruszanie się w temacie tekstyliów i gadżetów reklamowych,
  • ciągłe doszkalanie wiedzy z zakresu oferowanych produktów oraz technik sprzedaży,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • obsługa bieżących zleceń.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Wymagania

Prezentacja firmy

www.getgadget.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
4 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
2 500PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
prowizja
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Obsługa klienta