Specjalista ds. sprzedaży

Xrocket Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Stylowy Kosmetyk 2015 i 2016, Doskonałość Roku 2016 magazynu Twój Styl oraz Fit Awards magazynu Glamour, pokochany przez Maffasion, Annę Lewandowską i tysiące innych kobiet i mężczyzn na całym świecie! Kto? Otóż ja, BodyBoom Peeling Kawowy No. 1.

Chcesz się stać częścią naszego Boom’owego zespołu?

Jeśli pragniesz pracować w dynamicznym, energetycznym i szybko powiększającym się zespole pozytywnie zakręconych osób, to może szukamy właśnie Ciebie!

Masz doświadczenie w sprzedaży? Może już wiesz jak wygląda nasza branża od środka? Dołącz do nas by sprawić, aby każdy z naszych klientów miał nasze produkty na wyciągnięcie ręki.

Czym będziesz się zajmować:

  • sprzedaż w kanale b2b - telefony, maile i kontakt bezpośredni,
  • negocjowanie kontraktów od drogerii po sieci handlowe,
  • obsługa klienta i budowanie relacji (tzw. account management)
  • poszukiwanie nowych klientów,
  • udział w krajowych i międzynarodowych targach branżowych,
  • współtworzenie i budowa oferty sprzedażowej firmy.

Wymagania

Szukamy kogoś kto:

  • ma pozytywną osobowość i uwielbia kontakt z ludźmi,
  • wie jak negocjować z klientem biznesowym i wie co to “win-win strategy”,
  • lubi stawiać sobie wysokie cele i je osiągać,
  • jest zorganizowany i lubi tabelki :)
  • jest samodzielny i odpowiedzialny,
  • wie, że chcieć to móc i nie boi się wyzwań,
  • pracował już z Dokumentami Google i pakietem Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint),
  • szuka pracy w pełnym wymiarze godzin,
  • prawo jazdy kat. B (może się czasem przydać, ale to opcjonalne),
  • posługuje się językiem angielskim w stopniu (przynajmniej) podstawowym.

Co możemy zaoferować:

  • stale się rozwijamy, a Ty razem z nami! Masz realny wpływ na firmę i nasz rozwój,
  • umowę zlecenie lub b2b + bonusy od sprzedaży,
  • super zespół kreatywnych i pozytywnych osób.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i kilku zdań o sobie. Oczaruj nas!

Wybacz, ale nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszystkie aplikacje! Jeśli poczujemy, że to możesz być Ty, na pewno się odezwiemy.

xoxo,

BodyBoom

Prezentacja firmy

BodyBoom - dynamicznie rozwijający się start-up produkujący kosme... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta