Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/08/2018.

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Kraków, Nowy Targ, Tarnów, Nowy Sącz, małopolskie

AVIVA

Opis stanowiska pracy

Jesteś Kandydatem, którego szukamy jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze Klienta;
  • Skutecznie budujesz dobry kontakt z Klientem;
  • Dobrze planujesz i efektywnie wykorzystujesz czas pracy;
  • Jesteś przedsiębiorczy i zorientowany na osiąganie celów;
  • Posiadasz wykształcenie min. średnie.

Jakie będą Twoje zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów indywidualnych z możliwością wejścia w ścieżkę B2B;
  • Sprzedaż produktów ubezpieczeniowych i finansowych;
  • Profesjonalne doradztwo i budowanie długofalowych relacji z Klientem;
  • Ciągłe doskonalenie wiedzy produktowej i sprzedażowej;
  • Opieka nad portfelem Klientów;
  • Wykorzystanie swojej kreatywności, zaangażowania i proaktywnej postawy w realizacji celów.

Wymagania

Korzyści ze współpracy z nami to:

  • Atrakcyjny system wynagradzania;
  • Możliwość wykonywania prestiżowego zawodu i uzyskani państwowej licencji;
  • Szansa na rozwój własnego biznesu (działalność gospodarcza) z dodatkowym wsparciem finasowym na start;
  • Liczne konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami i wyjazdami zagranicznymi
  • Cykl szkoleń gwarantujący stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

Międzynarodowa grupa Aviva jest piątą pod względem wielkości przychodów grupą... ubezpieczeniowo-finansową na świecie. Aviva powstała z połączenia kilku instytucji finansowych: Commercial Union, Norwich Union i Hand-in-Hand (najstarszej firmy ubezpieczeniowej na świecie).
Na świecie
działamy w 27 krajach i obsługujemy blisko 50 milionów Klientów. Szczycimy się ponad 300-letnią tradycją. W gronie Klientów znaleźli się m.in. W. Churchill, I. Newton oraz J.F. Kennedy.
W Polsce
istniejemy od 1992 r. pod marką Commercial Union, od czerwca 2009 r. – Aviva Commercial Union. Obecnie znajdujemy się w czołówce największych towarzystw ubezpieczeń na życie pod względem udziału w rynku. Zarządzamy największym funduszem emerytalnym w Polsce. Zaufało nam blisko 3,2 miliona Polaków.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/02/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Obsługa klienta , Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Finanse