Komagra Sp. z o.o
Komagra Sp. z o.o. jest największym w kraju producentem oleju rzepakowego na cele techniczne, który sprzedawany jest wyłącznie jako komponent do produkcji biopaliw, do największych odbiorców w kraju i za granicą. Siła spółki zbudowana jest na mocnych fundamentach jakie tworzą kompetencje w sferze organizacji bazy surowcowej i wysokie uznanie wśród producentów surowców rolnych.

Specjalista ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: Koprki k. Ożarowa Mazowieckiego

Obowiązki:

  • Wsparcie Key Account Managera w sprzedaży produktów firmy oraz optymalizacji procesów biznesowych.
  • Umawianie spotkań z klientami, przygotowywanie ofert, prezentacji.
  • Opracowanie zestawień oraz raportów sprzedażowych.
  • Bieżąca obsługa Klientów i opieka posprzedażowa.
  • Utrzymywanie dobrych, partnerskich relacji z Klientami.
  • Nadzór nad poprawnością i kompletnością danych w systemie komputerowym.
  • Kompletowanie dokumentów i przygotowywanie raportów.
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży i budowaniu trwałych relacji biznesowych.
  • Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego.
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel.
  • Umiejętności sprzedażowe oraz nastawienie na realizację celów sprzedażowych.
  • Komunikatywność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole.
  • Motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę.
  • Pozytywne nastawienie, zaangażowanie, kreatywność i systematyczność.
  • Wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Miłą atmosferę.
  • Możliwość ponoszenia kwalifikacji zawodowych.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj"
znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Zakład Olejów Roślinnych w Tychach stanowiący własność spółki jest jednym z najbardziej nowoczesnych zakładów produkcji oleju rzepakowego w kraju. Oddany do eksploatacji w grudniu 2007 roku, składa się z: kompleksu magazynów ziarna rzepaku, tłoczni, sekcji ekstrakcji, magazynów produktów gotowych na olej surowy i magazynów na śrutę rzepakową.

Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii tłoczenia i ekstrakcji Zakład produkuje olej o najwyższej jakości w zakresie parametrów technicznych istotnych dla uzyskania estrów metylowych stanowiących biopaliwo oraz poekstrakcyjną śrutę rzepakową.
DOŁĄCZ DO NAS - www.komagra.pl

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy