Opis stanowiska pracy

  • Wsparcie realizacji planów sprzedażowych
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Dbanie o rozwój i dobry wizerunek firmy

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • (Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem)
  • Wykształcenie min. średnie
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza aplikacji Excel)
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność, odpowiedzialność i rzetelność
  • Wysokie zdolności negocjacyjne
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość odbywania podróży służbowych
  • Dobra samoorganizacja
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w branży przesłon okiennych, na podobnym stanowisku

Prezentacja firmy

Firma Tommark powstała w 1990 roku, jesteśmy producentem przysłon... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Inne