Specjalista ds. sprzedaży

BV Holding Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

 Co będzie należeć do Twoich obowiązków?

  • Samodzielne i aktywne pozyskiwanie klientów;
  • Współtworzenie i realizacja rozbudowanej strategii sprzedaży;
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami firmy i partnerami biznesowymi;
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku lokalnym.

Co możemy Ci zaoferować?

  • Stałe zatrudnienie ze stałym wynagrodzeniem (umowa o pracę lub kontrakt B2B);
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizje) w szerokiej gamie usług (bardzo rozbudowana oferta firmy);
  • Pełną ścieżkę szkoleniową z zakresu sprzedawanych usług;
  • Profesjonalne szkolenia wdrożeniowe z obsługi wykorzystywanych w dziale sprzedaży narzędzi;
  • Przyjazną atmosferę w pracy w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się spółce z ugruntowaną pozycją na rynku.

Wymagania

 Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Wykształcenia minimum średniego;
  • Doświadczenie w sprzedaży usług z zakresu marketingu online i / lub poligrafii [min. 2 lata];
  • Doskonałych umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych;
  • Wysokiej kultury osobistej i świetnej prezencji;
  • Silnej motywacji i nastawienia na realizację celów sprzedaży;
  • Samodzielności i własnej inicjatywy w podejmowaniu i realizacji zadań;
  • Dobrej organizacji pracy, a w tym obsługi kalendarza online i systemu CRM, co będzie dodatkowym atutem;
  • Gotowości do pracy w biurze (telefon, e-mail) oraz w terenie (spotkania z klientami);
  • Prawa jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Spółka BV Holding powstała z połączenia prężnie funkcjonujących na rynku... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premia uznaniowe oraz prowizje od sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management