Specjalista ds. sprzedaży

Netgo Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Od: Netgo Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Agencja interaktywna z Katowic poszukuje:

W związku z rozwojem agencji poszukujemy osoby odpowiedzialnej za kontakt z klientami.

Zakres obowiązków:

- Obsługa nowych zapytań ofertowych
- Pozyskiwanie nowych Klientów Biznesowych
- Prowadzenie negocjacji oraz tworzenie ofert handlowych
- Aktywną sprzedaż produktów pozyskanym kontrahentom.

Od kandydata oczekujemy:

-Doświadczenia w pracy z klientem.
-Samodzielności oraz kreatywności.

Mile widziana znajomość usług Search Engine Marketing/web/mobile.

Oferujemy:

- Wysoką prowizję
- Umowę o prace/ FV
- Niezbędne narzędzia do pracy
- Pakiet benefitów ( karta multisport , lekcje j.angielskiego, piłkarzyki)
- Szkolenia produktowe i handlowe