Opis stanowiska pracy

  • Pozyskiwanie Klientów z branży produkcyjnej, logistycznej i usługowej
  • Kontakt telefoniczny i mailowy z potencjalnymi klientami
  • Analiza rynku i konkurencji
  • Przygotowywanie kalkulacji i ofert dla Klientów

Oczekujemy:

  • Wysokich umiejętności interpersonalnych
  • Otwartości i łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • Prawa jazdy kat. B
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze sprzedaży lub HR

Mamy do zaoferowania:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z systemem premiowym
  • Elastyczne godziny pracy, możliwość pracy w systemie home office
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Dodatkowe benefity (prywatna opieka medyczna, karta sportowa)

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi