ManpowerGroup Sp. z o.o.

Specjalista ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Zadania na stanowisku:

  • Obsługa Klientów w oddziale firmy
  • Profesjonalne doradztwo techniczne dla Klientów
  • Obsługa kasy i kasy fiskalnej,
  • Wprowadzanie i wystawianie dokumentów
  • Planowanie i koordynowanie płynnego przepływu towaru i dokumentacji
  • Realizacja zadań sprzedażowych
  • Monitorowanie należności i kontakt z dłużnikami

Aplikuj, jeśli:

  • Masz ukończoną szkołę wyższą
  • Masz doświadczenie w pracy w branży technicznej
  • Umiesz budować długofalowe relacje z Klientami
  • Posiadasz doświadczenie w kontakcie i obsłudze  Klienta
  • Umiesz proaktywnie rozwiązywać problemy i podejmować samodzielnie decyzje
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie, będącej wiodącą w branży
  • Stabilną formę zatrudniania - umowa o pracę
  • Szkolenie wdrożeniowe
  • Pracę w godzinach 8-16
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie miesięczne
  • Opiekę Medyczną

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy