Specjalista ds. Sprzedaży

Aureus S.A.

Daleszyce, świętokrzyskie

Aureus S.A.
Dzięki pasji osób pracujących w Aureus, chcemy pomagać naszym Klientom i Partnerom w budowaniu innowacyjnych i stabilnych przedsiębiorstw.
Oferujemy finansowanie w formie kredytu oraz leasingu, jak również atrakcyjne pakiety ubezpieczeniowe. Specjalizujemy się w finansowaniu pojazdów i maszyn trzech głównych segmentów: transportu, sprzętu rolniczego i budowlanego.
Od 2007 roku rozwijamy swoją działalność i z roku na rok jest Nas coraz więcej, równocześnie cyklicznie podejmujemy współpracę z nowymi podmiotami, poszerzając swoją ofertę produktową.

Aktualnie poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Daleszyce

Jeżeli jesteś młodą, pełną zapału do pracy i energiczną osobą, to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie!

Nasze oczekiwania:

  • Wymagamy doświadczenia w sprzedaży, telesprzedaży lub telemarketingu
  • Łatwości nawiązywania kontaktów,
  • Talentu handlowego,
  • Odpowiedzialności i konsekwencji,
  • Dobrej organizacji pracy,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (MS Excel, MS Word, MS Power Point)

Opis stanowiska pracy:

zadaniem będzie sprzedaż produktów oferowanych przez całą Grupę Aureus (leasing, kredyt, ubezpieczenia, rozliczenia, usługi księgowe, faktoring etc) telefoniczny kontakt z Klientami i dostawcami usług. Sprzedaż i obsługa Klienta odbywa się telefonicznie i nie wymaga odbywania podróży służbowych.

Aureus S.A.

Oferujemy:

  • Oferujemy umowę o pracę
  • Gruntowne przeszkolenie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dodatkowo powiększone o prowizję od sprzedaży
  • Pomoc i wsparcie doświadczonego zespołu
  • Interesującą, dynamiczną i dobrze zorganizowaną pracę w firmie o 12-letniej tradycji
  • Benefity (prywatna opieka medyczna, multisport, programy szkoleniowe
  • niezbędne narzędzia do pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informacja dla osób rekrutowanych do pracy (umowa o pracę)