Opis stanowiska pracy

Firma Allianz uruchamia nabór kandydatów do limitowanego programu pilotażowego na nowych agentów z terenu Częstochowy i okolic oferującego wyjątkowo korzystne warunki finansowe.

Osoby na stanowisko będą odpowiedzialne za:

· Nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami

· Badanie oczekiwań i dopasowywanie produktów do potrzeb klientów

· Zawieranie umów ubezpieczenia z klientami indywidualnymi i biznesowymi

· Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

- Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży w branży finansowej lub ubezpieczeniowej
- Umiejętność prowadzenia negocjacji
- Dyspozycyjność – praca związana z częstymi podróżami
- Wykształcenie wyższe
- Doskonałe zdolności komunikacyjne i interpersonalne
- Bardzo dobrą organizację pracy
- Umiejętność działania pod presją czasu
- Bardzo dobrą znajomość MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
- Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Organizacja oparta na solidnych podstawach światowego lidera branży fina... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia