Specjalista ds.sprzedaży

Vernor Sp. z o.o.

Cieszyn, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
• Aktywne pozyskiwanie klientów
• Prezentowanie platformy inwestycyjnej,
• Budowanie trwałych relacji z inwestorami,
• Realizacja założonych celów

Wymagania

Nie wymagamy doświadczenia, gdyż firma organizuje wewnętrzne szkolenia.

Wykształcenie min. średnie,
• Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
• Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów z Klientami i prowadzenia rozmów telefonicznych,
• Nastawienie na realizację celów i osiąganie wyników,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Wysoko rozwinięte zdolności sprzedażowe,
• Otwartość i gotowość do ciągłej nauki oraz podnoszenia kwalifikacji.

Prezentacja firmy

Globtrex.com został stworzony przez grupę inwestorów i ekspertów ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 700PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
wysokie prowizje + bonusy motywacyjne
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Finanse