Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/02/2019.

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Media System Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Wszystkiego Cię nauczymy:

  • pokażemy Ci, że praca w bankowości nie musi być sztywna
  • zapewnimy długi okres wdrożenia
  • otrzymasz wsparcie od pierwszych dni szkolenia

Co od nas dostaniesz?

  • wynagroszenie stałe+  prowizja
  • dostosowujemy godziny pracy do Twoich potrzeb
  • pakiet ubezpieczeń
  • zwrot za dojazdy do pracy PKP
  • mnóstwo atrakcji i konkursów
  • szkolenia w czasie pracy
  • dodatkowe bonusy w postaci kart podarunkowych i gadżetów
  • nowoczesne wnętrze biurowe ze strefą relaksu
  • możliwość rozwoju i awansu

Media System Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy ul. Zygmunta Augusta 7, 85-082 działa od 2001... roku, koncentrując się na świadczeniu usług outsourcingowych m.in. prowadzenie zewnętrznych grup sprzedażowych, merchandising, promocjach sprzedaży, rekrutacjach, szkoleniach biznesowych.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
31/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
50
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Przedział wynagrodzenia:
2.500,00 zł - 3.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
400 zł -9000 zł
Praca Obsługa klienta , Praca Call Center / Telemarketing , Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi