JM elektronik Sp. z o.o.
Jesteśmy firmą działającą od 30 lat. Jesteśmy znani z dystrybucji komponentów LED Lighting, elementów elektronicznych, komputerów przemysłowych, rozwiązań wspierających Industry 4.0 oraz kontraktowej produkcji elektroniki. Uważamy, że podstawą naszego sukcesu są ludzie, dlatego w sposób ciągły rozwijamy i doskonalimy naszą organizację.

Do naszego zespołu zapraszamy osoby kreatywne, z inicjatywą,
które są nastawione na podejmowanie i realizację ambitnych celów zawodowych.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: biuro regionalne

www.jm.pl

Główne zadania:

  • Realizacja powierzonych planów sprzedaży
  • Obsługa stałych oraz pozyskiwanie nowych Klientów w kanale B2B
  • Przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie warunków współpracy
  • Prowadzenie wdrożeń / długofalowych projektów z Klientami
  • Ciągłe dążenie do poprawy satysfakcji Klientów
  • Wizyty u Klientów
  • Monitorowanie rynku pod kątem nowych Klientów i działań konkurencji

Nasze oczekiwania:

  • Preferowane 3 letnie doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego i/lub sprzedaży B2B w branży technicznej
  • Znajomość zagadnień z zakresu komponentów elektronicznych, automatyki przemysłowej, komputerów przemysłowych oraz Industry 4.0 będzie atutem
  • Wykształcenie średnie/wyższe techniczne
  • Umiejętność prowadzenia wdrożeń / długofalowych projektów z Klientami
  • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji i analitycznego myślenia
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Zaangażowanie i konsekwencja w dążeniu do celów
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę z aktywnym wsparciem Menedżerów Produktów i Koordynatorów ds. Sprzedaży
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)
  • Stabilną formę zatrudnienia - umowa o pracę na pełny etat, stałe godziny pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze i premie uzależnione od osiąganych wyników
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Ubezpieczenie na życie
  • Bezpłatna opieka medyczna Luxmed
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Kurs języka angielskiego
  • Dofinansowanie wypoczynku indywidualnego i obozów/kolonii dla dzieci
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV poprzez poniższy przycisk: