Specjalista ds. sprzedaży

Haerson

81-079 Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Kim jesteśmy?

Jesteśmy młodą firmą handlową w branży urządzeń do profesjonalnego sprzątania. Obsługujemy firmy sprzątające, zakłady produkcyjne, hotele, szpitale, szkoły oraz inne podmioty i instytucje oferując dobrej jakości produkty. Od 2010 roku sukcesywnie zwiększamy sprzedaż czerpiąc satysfakcję z zadowolenia klientów i naszych zarobków. Wyróżniamy się spośród innych firm handlowych stawiając na jakość i pełne zaangażowanie w proces obsługi klienta oraz profesjonalizm.

Obecnie szukamy do naszego zespołu skutecznego sprzedawcy i doradcy klienta. Jeśli nie masz doświadczenia w branży profesjonalnego sprzątania, to nie znaczy, że sobie nie poradzisz. W krótkim czasie nauczymy Cię technologii sprzątania, abyś skutecznie mógł doradzać naszym klientom.

Złóż swoje CV i dołącz do nas!

Oferujemy:

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie powiązane z wynikami sprzedaży (stałe wynagrodzenie + prowizja od obrotu),
  • samochód, komputer, telefon do pracy,
  • pracę stacjonarną w salonie sprzedaży w Gdyni.

Zapewniamy:

  • atrakcyjną pracę z klientami, w której nie można się nudzić,
  • miłą współpracę w młodym i pomocnym zespole,
  • komfortowe miejsce pracy (salon sprzedaży i biuro),
  • wymagającego szefa, który chętnie się podzieli wiedzą i doświadczeniem w zakresie sprzedaży i marketingu,
  • szkolenia produktowe i sprzedażowe.

Wymagania

  • doświadczenia w sprzedaży minimum 1 rok,
  • sprawnej obsługi komputera (internet, edytor tekstów, arkusz kalkulacyjny),
  • prawa jazdy kat. B,
  • pracowitości, sumienności i dokładności w działaniu,
  • gotowości do pracy w terenie (pokazy produktów w siedzibie klienta),
  • poprawności posługiwania się językiem polskim w piśmie,
  • podstawowej znajomości języka angielskiego.

Prezentacja firmy

Haerson Urządzenia Czyszczące - firma handlowa z siedzibą w Gdyni prowad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi