Opis stanowiska pracy

Od 2005 r. funkcjonujemy na rynku urządzeń parkingowych, osiągając w tym czasie pozycję jednego z liderów. Nasza oferta obejmuje urządzenia parkingowe, wyposażenie parkingów i garaży, elementy małej architektury, urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego.

W związku z wolnym wakatem poszukujemy pracownika odpowiedzialnego za pozyskiwanie nowych klientów i stałe zwiększanie sprzedaży.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie ofert w odpowiedzi na zapytania przychodzące do firmy
  • zarządzenie relacjami z inwestorami i generalnymi wykonawcami
  • współpraca z dostawcami polskimi i zagranicznymi
  • współodpowiedzialność za poszerzanie oferowanego asortymentu i wprowadzanie nowych produktów do naszej oferty
  • realizacja przyjętych planów sprzedażowych

Oferujemy:

  • wynagrodzenie podstawowe plus wysoka premia zależna od efektów sprzedaży
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • praca stacjonarna w siedzibie firmy w Lesznie

Wymagania

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie w sprzedaży
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • prawo jazdy

Prezentacja firmy

Szymkowiak Sp. z o. o. - Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą o za... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi