Specjalista ds. sprzedaży

TC Serwis Sp. z o.o.

60-175 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

• Realizacja sprzedaży usług świadczonych przez firmę,
• Zarządzanie całością spraw związanych ze sprzedażą,
• Budowanie pozytywnych relacji z klientami,

Wymagania

• Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Wykształcenie średnie techniczne,
• Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu instalacji HVAC, automatyki, elektromechaniki,
• Prawo jazdy kat.B
• Znajomość pakietu MS Office,
• Gotowość do częstych wyjazdów służbowych

Prezentacja firmy

TC-Serwis

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi